

Вентилятор Coprel TFL 083737 (23В 43Вт D-60мм L-300мм) для Electrolux, Küppersbusch, Zanussi та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| потужність | 54,7 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр валка | 60 мм |
| довжина валка | 300 мм |
| температурний діапазон | -10 до +70 °C |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFL(FN) |
| витрата повітря | 268 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230В/50Гц |
| товщина осердя | 30 мм |
| виробник | COPREL (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
ALPENINOX 083737
ELECTROLUX 083737, 0T1550, 292202657, 30001372, 83737
KUPPERSBUSCH 174259, 174262
ZANUSSI 083737
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
KÜPPERSBUSCH - FEH563, FEH565, CBE120, CBE120-VAR091, CBE220, CBE220-VAR091, CCE120, CCE220, CE2201, CE2202, CE3201, CE3202, CE4201, CEC220, CED220, CPE120, CPE220, CBG110, CBG120, CXE120
ZANUSSI / ELECTROLUX PROFESSIONAL - ESR4212FR (691010), ESR4212F (691011), ESR41GR (691012), ESR41FR (691013), ESR41G (691014), ESF41FR (691017), ESR41F (691019), ESR41F60HZ (691067), ESR422F60HZ (691068), ESR41G60HZ (691069), ESMF41F (691086), ESF41G (691093), ESF41GR (691131), ESF41G60HZ (691132), ESF41F60HZ (691140), ESF41F (691144), EUKF41F (691145), TE1502GT (726035), TZ1502GT (726229), KE1502GT (726523), KZ1502GT (726528), ESR41F (726700), ESR41G (726701), ESR41FR (726702), ESF41FR (726713), ESR421/2F (726726), EUKR41GR (726727), ESR421/2FR (726728), ESF41GR (726735), EUKR41N (726789), EUKR421/2F (726792), UKR41F (726888), PDVN501V11C (737204), PDVN501V12C (737205), PDVN507V11C (737206), PDVN507V11C (737207), PDVC501V11C (737208), PDVC501V12C (737209), PDVC507V11C (737210), PDVC507V12C (737211) и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.054 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 510 ₴
