Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFR240/30HT (ø60мм L-240мм 52Вт 230В) для Emmepi, Teco та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 52 Вт |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 240 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| підшипник | гума |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFR |
| витрата повітря | 262 м3/год |
| сфера застосування | холодильне обладнання |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 30 мм |
| виробник | COPREL (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Emmepi 721200003
Teco 4.3.020
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.052 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 240 ₴
