Поставка 7..14 днів


Вентилятор Coprel TFR45 031297 (230В 17Вт ø45мм L-120мм) для Electrolux, Smeg та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 17 Вт |
| напруга | 230 В |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 45 мм |
| довжина робочого колеса | 120 мм |
| температурний діапазон | -30 до +100 °C |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFR 45 |
| витрата повітря | 85 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
Electrolux 031297, 081704, 084027
Smeg 695210323
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.017 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 760 ₴
