Поставка 7..14 днів




Вентилятор Coprel TFR 180 005204 (230В 24Вт ø60мм L-180мм) для Electrolux, Hendi, Bartscher та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| потужність | 24 Вт |
| напруга | 230 В |
| положення мотора | праворуч |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | -30 до +100 °C |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFR 180 |
| витрата повітря | 100 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50-60 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 16 мм |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | силікон |
Заводський код за схемою обладнання:
Bartscher 030008386
Cocinas sala R2822
Electrolux 005204, 3370000154, 3581908187
Emmepi 827914
Garbin MOT43SE
Hendi 3526153
Küppersbusch 178410, 178412
Morice DE0155
Rsi 30008386
Scotsman 91476111
Tecnoeka 01202330, 15950427000
Zanussi 005204
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.024 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 650 ₴
