
Вентилятор Coprel TFL 4022142 (ø60 мм L-180мм 27Вт 230В) для Whirlpool, Foster, Mondial Framec та ін.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| потужність | 27 Вт |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | -10 до +60 °C |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFL |
| разход воздуха | 144 м3/год |
| сфера застосування | унирсальн. |
| живлення | 230 В/50-60 Гц |
| товщина осердя | 20 мм |
| виробник | COPREL (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
8C0495 EMMEPI
16250227 FOSTER
C00422335 INDESIT
4022142 MONDIAL FRAMEC
4022149 MONDIAL FRAMEC
483286008073 WHIRLPOOL
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
MONDIAL FRAMEC - BACCHUS GENIUS STORE 40 R, BACCHUS GENIUS STORE 60 M, BACCHUS GENIUS VISION 32M R134A, BACCHUS GENIUS VISION 40M R134A, BACCHUS GENIUS VISION 40R R134A, BACCHUS GENIUS VISION 60M R134A, BACCHUS GENIUS WOOD 40CC R134A, BACCHUS GENIUS WOOD 60CC R134A, BACCHUS GENIUS WOOD 80CS R134A, BACCHUS WOOD OT40CC R134A EBA01W205, BACCHUS WOOD OT40CC R134A EBA01W405, BACCHUS WOOD OT40CS R134A EBA01W207, BACCHUS WOOD OT40CS R134A EBA01W407, BACCHUS WOOD OT40EC R134A EBA01W209, BACCHUS WOOD OT40EC R134A EBA01W409, BACCHUS WOOD OT40ES R134A EBA01W211, BACCHUS WOOD OT40ES R134A EBA01W411, BEV PR32 R134A, BEV PR40 R134A, BEV PR40C R134A EBA010422, BEV PR40C R134A EBA019222, BEV PR60 R134A, BEV PR60C R134A, KIC PR32 R134A, KIC PR40 2 R134A, KIC PR40 R134A EBA130015, KIC PR40 R134A EBA130515, KIC PR60 R134A EBA170015, KIC PR60 R134A EBA170515, KIC PR60PA R134A, KIC PRX32 R134A, KIC PRX40 R134A EBA130013, KIC PRX40 R134A EBA130513, KIC PRX60 R134A EBA170013, KIC PRX60 R134A EBA170513, KIC PRX60PA, KKPRX40 R134A, KPR40 R134A EBB130015, KPR40 R134A EBB130415, KPR40 R134A EBB130515, KPR60 R134A EBB170415, KPR60 R134A EBB170515, KPRX40 R134A, KPRX60 R134A, WINE PR32M R134A, WINE PR32R, WINE PR40M R134A, WINE PR40R R134A, WINE WOOD PR40LC R134A, WINE WOOD PR40LS R134A, WPR40 R134A EBB010234, WPR40M R134A EBB010434, VISION PRX40 R134A, VISTA PR40 R134A
WHIRLPOOL - 851277301000 (AGB773WP) та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.027 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 700 ₴
