Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E300-AS72-05 (230В 72/90Вт 1320/1500об/хв. крильчатка D-300мм 5 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | ebm-papst |
| потужність | 72/90 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1320/1500 об/хв |
| діаметр крильчатки | 300 мм |
| відповідний конденсатор | 2 мкФ до комплекту не входять |
| кількість лопаток | 5 |
| довжина дроту | 2200 мм |
| висота | 73 мм |
| діаметр отвору | M4 мм |
| тип | A4E300-AS72-05 |
| виготовлення | нагнітанням |
| частота | 50/60 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
A4E300-AS72-05 EBM-PAPST
270343005 IRINOX
VENTAB5T TECNODOM
3340217, VENTAB5T Hendi
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
Hendi - 232170, 5GN, 232187
Irinox - EF20
Sadia - T5/20
Tecnodom - ALADINO-R290-5T, AT05ISO
Tecnomac - T14/65

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.09 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 020 ₴
