Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A2E300-AP02-11 (230Вт 230В 2700об/хв. крильчатка D-300мм 5 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | Ebm-Papst |
| потужність | 230 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 2700 об./хв |
| діаметр крильчатки | 300 мм |
| відповідний конденсатор | 8 мкФ до комплекту не входить |
| кількість лопаток | 5 |
| довжина дроту | 190 мм |
| тип | A2E300-AP02-11 |
| виконання | нагнітання |
| частота | 50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
32M7050 ANGELO PO
A2E300-AP02-11 EBM-PAPST
32M7050 SAGI
Вентилятор сумісний із моделями апаратів шокового заморожування:
ANGELO PO - BFP202R, BFR201R, BFR202R, IS102S, IS102SR, IS102SR-0NR01, IS102SW, ISP202R, ISR201R, ISR202R, SM14SR, SM4SR, SM7SR
SAGI - AM14SR, AM4S, AM4SR, AM4SW, AM7SR, DMS102S, IFP202R, IFR201R, IFR202R, IM102S, IM102SC, IM102SR, IM102SW, IMP202R, IMR201R, IMR202R, IMS102S

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.23 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 21 410 ₴
