Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E300-AS72-01 (230В 72Вт 1380 об./хв. крильчатка D-300мм 5 лопаток)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | ebm-papst |
| потужність | 72 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1380 об/хв |
| довжина дроту | 450 мм |
| тип | A4E300-AS72-01 |
| виготовлення | всмоктувальний |
| частота | 50/60 Гц |
| діаметр крильчатки | 300 мм |
| відповідний конденсатор | 2 мкФ до комплекту не входять |
| кількість лопаток | 5 |
Заводський код за схемою обладнання:
Ebm-papst A4E300-AB01-38, A4E300-AS72-01
Irinox S5100111, 270343015

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.072 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 990 ₴
