

Вентилятор Coprel TFL180/15-1RFN HT 32M0050 (17Вт 230В) для Angelo-Po, Eloma, Zanussi и др.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.| потужність | 17 Вт |
| напруга | 230 В |
| положення мотора | зліва |
| діаметр робочого колеса | 60 мм |
| довжина робочого колеса | 180 мм |
| температурний діапазон | -30 до +100 °C |
| частота | 50 Гц |
| підшипник | силікон |
| приєднання | плоский штекер 6,3 мм |
| тип | TFL 180/C.16T AFN HT |
| витрата повітря | 100 м3/год |
| сфера застосування | універсальний |
| живлення | 230 В/50 Гц |
| товщина шелтованного осердя | 15 мм |
| виробник | COPREL (Італія) |
Заводський код за схемою обладнання:
Alpeninox 0A2272, 0A3008, 300778
Angelo Po 32M0050, 32M0521, 32M5920
Cb 07012360
Ducale vending 21010014
Electrolux 0A2272, 0A3008
Eloma 573469
Fimi FI65060000060
Foster 4022143
Kenta K70006
Mareno 25320599, MA25320599
Mastro 25320599, MA25320599
Mondial Framec 4022143, 4022150
Rieber 33202202
Sagi 32M0050, 32M0521, 32M5920
Zanussi 0A2272, 0A3008
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
ANGELO PO - SL14RPR, SL14RPRV, SL14RPRW, SL14RVR, SL14RVRV, SL14RVRW, 120, 120NN, 120PV, 135CPX, 40, 40-0PR01, 40PV, 40PV-0PR01, 40X, 40X-0PR01, 40XPV, 55, 55PV, 6MAA, SP135CP, 3G6SA, 3G6SA2, 3G6SA4, 4G6SB, 4G6SB2, 4G6SB4, 4G6SB6, 5EA, 5EA13, 5EA13A, 5EA13M, 5EA2, 5EA2A, 5EA2M, 5EAA, 5EAM, 5ERA, 5ERA2, 5ERA2A, 5ERA2M, 5ERAA, 5ERAM, 5MA, 5MA2, 5MA2A, 5MA2M, 5MAA, 5MAM, 5MJA, 5MJA2, 5MJA2A, 5MJA2M, 5MJAA, 5MJAM, 5TEA, 5TEA2, 5TEA2A, 5TEA2M, 5TEAA, 5TEAM, 5VA2A, 5VA2M, 5VAA, 5VAM, 6BEA11A, 6BEA11B, 6BEA11M, 6BEA11Z, 6BEA2A, 6BEA2B, 6BEA2M, 6BEA2Z, 6BEA3A, 6BEA3B, 6BEA3M, 6BEA3Z, 6BEAA, 6BEAB, 6BEAM, 6BEAZ, 6BEB11A, 6BEB11B, 6BEB11M, 6BEB11Z, 6BEB22A, 6BEB22B, 6BEB22M, 6BEB22Z, 6BEB2A, 6BEB2B, 6BEB2M, 6BEB2Z, 6BEB3A, 6BEB3B, 6BEB3M, 6BEB3Z, 6BEB4A, 6BEB4B, 6BEB4M, 6BEB4Z, 6BEBA, 6BEBB, 6BEBM, 6BEBZ, 6BMA11A, 6BMA11B, 6BMA11M, 6BMA11Z, 6BMA2A, 6BMA2B, 6BMA2M, 6BMA2Z, 6BMA3A, 6BMA3B, 6BMA3M, 6BMA3Z, 6BMAA, 6BMAB, 6BMAM, 6BMAZ, 6BR15V, 6BR15VC, 6BR19V, 6BR19VC, 6EA, 6EA11, 6EA11A, 6EA11M, 6EA13, 6EA13A, 6EA13M, 6EA2, 6EA2A, 6EA2M, 6EAA, 6EAM, 6ERA, 6ERA-0PR01, 6ERA2, 6ERA2-0PR01, 6ERA2A, 6ERA2A-0PR01, 6ERA2M, 6ERA2M-0PR01, 6ERAA, 6ERAA-0PR01, 6ERAM, 6ERAM-0PR01, 6FMA11A, 6FMA11B, 6FMA11M, 6FMA11Z, 6FMA2A, 6FMA2B, 6FMA2M, 6FMA2Z, 6FMA4A, 6FMA4B, 6FMA4M, 6FMA4Z, 6FMAA, 6FMAB, 6FMAM, 6FMAZ, 6FMB11A, 6FMB11B, 6FMB11M, 6FMB11Z, 6FMB2A, 6FMB2B, 6FMB2M, 6FMB2Z, 6FMB4A, 6FMB4B, 6FMB4M, 6FMB4Z, 6FMBA, 6FMBB, 6FMBM, 6FMBZ, 6MA, 6MA2, 6MA2A, 6MA2M, 6MAM, 6MJA, 6MJA2, 6MJA2A, 6MJA2M, 6MJAA, 6MJAM, 6RMA2A, 6RMA2B, 6RMA2M, 6RMA2Z, 6RMAA, 6RMAB, 6RMAM, 6RMAZ, 6SA, 6SA2, 6SA2M, 6SAM, 6SB, 6SB2, 6SB2M, 6SBM, 6SMB, 6SMB2, 6SMB2A, 6SMB2B, 6SMB2M, 6SMB2Z, 6SMB4, 6SMB4A, 6SMB4B, 6SMB4M, 6SMB4Z, 6SMB6Z, 6SMBA, 6SMBB, 6SMBM, 6SMBZ, 6TEA, 6TEA11, 6TEA11A, 6TEA11M, 6TEA13, 6TEA13A, 6TEA13M, 6TEA2, 6TEA2A, 6TEA2M, 6TEAA, 6TEAM, 6VA2A, 6VA2M, 6VAA, 6VAM, BE1A, BE1A-11, BE1A-2, BE1A-3, BE1B, BE1B-11, BE1B-2, BE1B-22, BE1B-3, BE1B-4, BM1A, BM1A-11, BM1A-2, BM1A-3, BPZ16, BPZ163A, BPZ163B, BPZ167A, BPZ167B, BS10, BS10A, BS10M, BS11, BS11A, BS11M, BSR11, BSR11A, BSR11M, FM1A, FM1A-11, FM1A-2, FM1A-4, FM1B, FM1B-11, FM1B-2, FM1B-4, PE1633, PE1633V, PZ16, PZ1633A, PZ1633B, PZ1637A, PZ1637B, RM1A, RM1A-2, BRPR, BRPR218, BRPR21C, BRPRV, BRVR, BRVR218, BRVR21C, BRVRV, SA87
ELOMA - MA-KT GENIUS 10-11, MA-KT GENIUS 20-11, MA-KT GENIUS 6-11, MB GENIUS 10-11, MB GENIUS 20-11, MB GENIUS 6-11
MONDIAL FRAMEC - BACCHUS GENIUS VISION 40 BLACK R134A, BE PR40 R134A
RIEBER - THERMOPORT 1000C REFRIGERATED
SAGI - F120, F120NN, F120PL, F120PV, F120SP, F40, F40-0P141, F40PLA, F40PLPV, F40PV, F40PV-0P141, F40X, F40X-0P141, F55, F55PL, F55PV, F55SP, KUA2, N135, N135-3, N135-4, N135BN, N135NN, N135PS, N135PV, N65, N65-2, N65GT, N65PS, N65PV, SX135CP, EKP, EKP218, EKP21C, EKPV, EKV, EKV218, EKV21C, EKVV, QL14RPR, QL14RPRV, QL14RPRW, QL14RVR, QL14RVRV, QL14RVRW, EM1B, EM1B-2, EM1B-2A, EM1B-2X, EM1B-4, EM1B-4A, EM1B-4X, EM1B-A, EM1B-X, EXM1B, EXM1B-2, EXM1B-2A, EXM1B-2X, EXM1B-4, EXM1B-4A, EXM1B-4X, EXM1B-A, EXM1B-X, K100, K100SL, K100SLV, K100X, K100XA, K200PS, KBPZ16, KBPZ163A, KBPZ163B, KBPZ167A, KBPZ167B, KBS10, KBS10A, KBS10M, KBS11, KBS11A, KBS11M, KBSR11, KBSR11A, KBSR11M, KIA, KIA11, KIA11A, KIA11M, KIA13, KIA13A, KIA13M, KIA2, KIA2A, KIA2M, KIAA, KIAM, KIGA, KIGAA, KIGAM, KIRA, KIRA-0P141, KIRA2, KIRA2-0P141, KIRA2A, KIRA2A-0P141, KIRA2M, KIRA2M-0P141, KIRAA, KIRAA-0P141, KIRAM, KIRAM-0P141, KM1A, KM1A-11, KM1A-11A, KM1A-11X, KM1A-2, KM1A-2A, KM1A-2X, KM1A-4, KM1A-4A, KM1A-4X, KM1A-A, KM1A-X, KM1B, KM1B-11, KM1B-11A, KM1B-11X, KM1B-2, KM1B-22, KM1B-22A, KM1B-22X, KM1B-2A, KM1B-2X, KM1B-4, KM1B-4A, KM1B-4X, KM1B-6, KM1B-6A, KM1B-6X, KM1B-A, KM1B-X, KPE1633, KPE1633V, KPZ16, KPZ1633A, KPZ1633B, KPZ1637A, KPZ1637B, KSA, KSA2, KSA2M, KSAM, KSB, KSB2, KSB2M, KSBM, KTIA, KTIA11, KTIA11A, KTIA11M, KTIA13, KTIA13A, KTIA13M, KTIA2, KTIA2A, KTIA2M, KTIAA, KTIAM, KUA, KUA2A, KUA2M, KUAA, KUAM, KUEA, KUEA2, KUEA2A, KUEA2M, KUEAA, KUEAM, KUEJA, KUEJA2, KUEJA2A, KUEJA2M, KUEJAA, KUEJAM, KUJA, KUJA2, KUJA2A, KUJA2M, KUJAA, KUJAM, TE1A, TE1A-11, TE1A-11A, TE1A-11X, TE1A-2, TE1A-2A, TE1A-2X, TE1A-3, TE1A-3A, TE1A-3X, TE1A-A, TE1A-X, TM1A, TM1A-11, TM1A-11A, TM1A-11X, TM1A-2, TM1A-2A, TM1A-2X, TM1A-3, TM1A-3A, TM1A-3X, TM1A-A, TM1A-X, WM1A, WM1A-2, WM1A-2A, WM1A-2X, WM1A-A, WM1A-X и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coprel |
| Країна виробник | Італія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Тангенціальний |
| Споживана потужність | 0.017 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 230 ₴
