Поставка 7..14 днів


Вентилятор EBM-Papst A4E330-AP20-01 (230В 110Вт 1400об/хв. 5 лопаток D-330мм)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Постачання з європейського складу орієнтовно 7..14 робочих днів!
| виробник | ebm-papst |
| потужність | 105/135 Вт |
| напруга | 230 В |
| частота обертання | 1400 об./хв |
| діаметр крильчатки | 330 мм |
| відповідний конденсатор | 4 мкФ до комплекту не входять |
| кількість лопаток | 5 |
| довжина дроту | 450 мм |
| тип | A4E330AP2001 |
| виготовлення | всмоктувальний |
| частота | 50 Гц |
Заводський код за схемою обладнання:
A4E330-AP18-01 EBM-PAPST
A4E330-AP20-01 EBM-PAPST
RA880051 HIBER
33266 ILSA
090200599 IRINOX
270223310 IRINOX
RA880051 LAINOX
SIRRA880051 LAINOX
RA880051 MODULINE
483286002808 WHIRLPOOL
Вентилятор сумісний із моделями професійного обладнання HoReCa:
ILSA - ABV3041, ABV3042, ABV3043, ABV3047, ABV3048
LAINOX - ABM010S, ABM010T, ABM101S, ABM101T, ABM615S, ABR010S, ABR010T, ABR101S, ABR101T, APM612S, APM612T, APR612S, APR612T, DBM141S, DBM141T, DBR141S, DBR141T, DPM617S, DPM617T, DPR617S, DPR617T и др.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ebmpapst |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Споживана потужність | 0.135 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 470 ₴
